Skrytá frekvence 432 HZ v pozadí hudby

Tak jako ve všech částech tohoto světa, je nám mnoho věcí skryto se záměrem udržovat v nás v nevědomosti a spánku. U muziky tomu není jinak. Vzhledem k tomu, že málo z nás má potřebu zkoumat hudbu do podrobna, což je většina posluchačů, tak vlastně ani nevíme "co" nás v muzice v pozadí ovlivňuje na našich emocích a našich výsledných frekvencích. Všechny emoční a psychické stavy, jako jsou agrese, náladovost, deprese atd., mají své vibrační frekvence. Jednoduše řečeno, je-li muzika nastavena na určité frekvence, může spustit stav agrese a prakticky jakoukoliv emoci a následný psychický stav. Například žánr metal, death-metal jsou konstruovány na spouštění agrese. Vyzkoušejte si někdy pustit tento žánr a pozorujte pocity v břiše...

Teď se podíváme na jádro tohoto článku. 

Veškerá muzika má své určité lazení. Lazení muziky, aby mohlo být pro nástroje stejné (aby mohli spolu hrát v harmonii), musí vycházet z jednoho společného bodu. V praxi to funguje tak, že se určí jeden výchozí tón a jemu se dá určitá frekvence. Představit si to můžeme, jako vlnová délka, či frekvenční svět, ve které daná skladba bude zahraná. V dnešní době je za výchozí bod považován tón A, který je lazený na frekvenci 440HZ!!!  Tento výchozí bod lazení schválila "Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) v roce 1955, po předchozím doporučení (1939) nacistické strany mluvčím Josephem Goebblesem, proč, se můžeme jen dohadovat s různými teoriemi, ale výsledek je dnes velmi známý, působí disharmonicky a to na celou lidskou společnost !!! Od této doby je většina muziky, hlavně té moderní, kterou slyšíte v rádiích, televizích a všech médiích, lazena na 440 HZ. 

Zvláštní zajímavostí je, že sice strunné nástroje mají možnost se přeladit na 432 hz, ale je tu problém... Například hoboje, klarinety, zobcové flétny, píšťali a všechny podobné nástroje, které se již neladí a jsou nalazané z výroby, mají výchozí lazení... HÁDEJTE JAKÉ?? 440 Hz!!! Čili ze zkušeností z velkých orchestrů víme, že chtějí-li si housle a další nástroje s těmito nástroji zahrát, aby TO znělo, tak si musí housle a podobné strunné nástroje naladit na 440 hz... Zdá se, že moc možností hudebníkům se dostat z kazajky 440 hz dáno nebylo...
Poznámka: všimněte si, že když velký orchestr začíná ladit, tak kdo udává základní tón, podle kterého se všichni naladí???

Co bylo důvodem přelazení na 440 HZ, proč a odkud bylo přelazeno???

Pro správnou harmonii s Vesmírem je Fibonacciho hudební škála, u níž je základní kmitočet 432 Hz oproti kmitočtu 440 Hz. Audio skladby se základem 432 Hz se zdají, že vyplňují prostor přímo ve Vás, zatím co skladba znící v dnešním tonu 440 Hz většinou vynechává spojení s vědomím. Budeme-li zkoumat dvacet roků kolektivní vědomí, ovládané a používáné 440 Hz a to nejen u hudby, zjišťujeme nárůst negativního sociálního chování. 
Tato informace byla velmi dobře známá již více než sto let Rudolfu Steinerovi, který varoval lidstvo při používání negativních tonů, které mohou přinést chamtivost a jiné negativní projevy, jak jsme toho dnes svědky.
Bohužel, většina západní hudby je stále naladěna na nepřirozený základ 440 Hz, je to zanedbatelný rozdíl oproti 432 Hz, jen 8 cyklů (kmitů), ale velmi znatelný rozdíl pro vnímání lidského vědomí a jeho reakcí. Kmitočet 432 Hz vibruje na principech přirozených harmonických vln posvátné geometrie a spojuje vlastnosti světla, času, prostoru, hmoty, gravitace a magnetismu se vším živým, rovněž působí na DNA a vědomí. 

Podívejte se na výsledek pokusu, kde geometrie hmoty ukazuje rozdíl mezi těmito dvěma frekvencemi.
Tento pokus byl prováděn tak, že se do vody byli pouštěny dané frekvence a voda zobrazila jejich geometrické vyjádření. Tyto pokusy prováděl již známý Masaru Emoto, který dokázal, že voda reaguje na různé frekvence, nálady lidí a je schopna tyto informace přenášet (čili i zobrazovat).

432 Hz - Všimněte si, že geometrie konkrétní - jasná, v harmonii a částice vody se mezi sebou netlučou - v harmonii jsou i naše emoce.
440 Hz - částice vody jsou naskládané na sebe bez jakéhokoliv náznaku nějaké jasné struktury. Dalo by se to nazvat CHAOS? V tomto stavu jsou i naše emoce při poslechu dnešní hudby...

Video ukazující analýzu rozdílu frekvence 432 HZ oproti 440 HZ z hlediska geometrického projevu na TONOSKOPU.

https://youtu.be/1zw0uWCNsyw

Zajímavé, že?... Představíme-li si, že naše emoce jsou složeny z těchto geometrií, které se pak projevují na našich psychických stavech, tak nám pak bude jasné, že tady něco nehraje - jak by řekl každý muzikant, když něco neladí:-).

 Živá ukázka rozdílu na klasickou kytaru:

 Vědecká ukázka rozdílu:

Zde je názor jednoho hudebníka na tuto problematiku:

Podle hudebníka a výzkumníka Briana T. Collinse, který komponuje hudbu na frekvenci 432 Hz, je tzv. standardní výška (A=440 Hz) ve své podstatě disharmonická. Jeho kampaň na podporu hudby laděné na frekvenci 432 Hz jako náhrady za 440 Hz mu získala celosvětové uznání v komunitě podporující tuto frekvenci.

Dnes je většina hudby západního světa naladěna na A 440Hz, protože Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) ji schválila v roce 1955, po předchozím doporučení roku 1939 mluvčím nacistické strany Josephem Goebbelsem. Původ standardizace této frekvence vzbuzuje přirozeně další vlnu odporu. Ve Francii v roce 1955 protestovalo proti standardizaci frekvence A 440Hz více než 20 000 hudebníků.

Jiná studie říká, že 440Hz není negativní stav. Jen stimuluje levou hemisféru, (kde je uloženo naše EGO (do 1cm2) ) smysl pro detail, matematiku, logiku a materialismus ve smyslu ,,co vidím/slyším, to musí být pravda“. 432Hz je údajně blíže přirozenému zvuku (zpěv ptáků, lidský zpěv) a je příjemnější na poslech a stimuluje pravou hemisféru (cit, empatie, intuice).

Ve filmovém průmyslu dokonece k vytvoření agresivní atmosféry používají někdy i frekvence 442HZ, které jsou už opravdu VELMI disharmonické!!!

Snad Vám nyní je více bližší informace, že je opravdu důležité, jakou hudbu posloucháte...

K tomuto tématu se budou zde postupně přidávat další informace, jak v tomto článku, tak v této kategorii..

----
AKTUÁLNÍ INFORMACE TÉTO SEKCE:

V brzké budoucnosti budeme nabízet službu převodu Vašich skladeb z frekvence 440 hz na frekvenci 432 Hz. O této službě Vás budeme informovat. V případě dotazů piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.